Rakouská pošta vstupuje do IN TIME SPEDICE

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás informovali, že do IN TIME SPEDICE vstupuje nový, silný a respektovaný partner. 

Rakouská pošta koupila 31,5% podíl v naší společnosti (více na: www.post.at). Nový spoluvlastník naší firmy je jednou z největších poštovních a logistických společností v Evropě. V Rakousku má více než 1 800 obslužných míst a poskytuje komplexní škálu služeb v oblasti přepravy balíků a doručování korespondence. Rakouská pošta operuje v dalších 11 zemích Evropy a zaměřuje se zde zejména na distribuci balíků. Její know-how v této oblasti je velmi silné.

Rakouská pošta je připravena posílit IN TIME SPEDICI v mnoha oblastech - od technologií a obnovy vozového parku, přes finanční zázemí pro strategické projekty, až po modernizaci IT systémů.

Současně IN TIME SPEDICE posiluje i personálně. Novým výkonným ředitelem se stal Petr Brandýský a novým provozním ředitelem Václav Kůrka. Oba k nám přišli ze Zásilkovny, kde v posledních 4 letech společně řídili vybudování stabilní sítě výdejních míst.

Obě novinky přispějí k tomu, abychom pro Vás byli silným partnerem. O všech chystaných změnách Vás budeme informovat v průběhu měsíce září.