Pomáháme dodávat energii lékařům

Společnost In Time Spedice s.r.o. pomáhá dodávat energii lékařům, stala se přepravním partnerem iniciativy #EnergiiLekarum.
 
Společnost In Time Spedice s.r.o. se stala přepravním partnerem  iniciativy #EnergiiLekarum, která ve spolupráci zejména s českými dodavateli dodává energetické balíčky lékařům ve více jak 70 nemocnicích po celé České republice.
 
Právě teď je na každém z nás, aby pomohl, jak nejlépe umí – ať už tím, že zůstane doma, nebo svou expertízou v první linii. A právě lidem v první linii, lékařům a zdravotním sestřičkám, chce iniciativa #EnergiiLekarum poděkovat. Tým společnost In Time i přes náročnost své práce při bezpečném doručování zásilek poděkoval tím, že bezplatně zajišťuje dodávku energetických balíčků do nemocnic po celé České republice.
 
„Velice si vážíme efektivní pomoci od společnosti In Time. Do nemocnic tak byly a budou doručeny tisíce energetických tyčinek, kávových shotů, zkrátka všeho, co lékaři potřebují, aby lépe zvládali náročnou situaci,“ dodává Jan Lukačevič z iniciativy Energii lékařům.
 
Generální ředitel společnosti In Time Spedice s.r.o. pan Daniel Mareš k tomu dodává „Já a moji kolegové poslední 3 měsíce intenzivně  pracujeme na změně ve světě balíkové logistiky, který chceme pozvednout na novou úroveň. Tuto cestu nám však zkomplikovala epidemie COVID-19 a vládní opatření s ní související, ale i přes to se nám toho už hodně povedlo: denně zpracováváme téměř dvojnásobné objemy zásilek, současně fixujeme vysokou kvalitu služeb jako standard, představili jsme skutečné bezkontaktní a bezpečné doručení domů během několika dní a dokončili jsme právní sloučení Uloženky do In Time, což vidím jako další významný krok v naší cestě. V této situaci jsme také nezapomněli na pomoc těm, kteří jsou v současné době v první linii, a jsme rádi, že se můžeme podílet na bezplatných dodávkách energetických balíčků do nemocnic za iniciativu Energii lékařům.“
 
Pokud se chcete také stát součástí této iniciativy, navštivte www.energiilekarum.cz a za 120 Kč kupte  balíček, který můžete poslat lékaři do konkrétní nemocnice a pak jeho předání sledovat na Instagramu https://www.instagram.com/energiilekarum/.
 

In Time Spedice s.r.o.
 
Jsme největší ryze česká společnost pro balíkovou logistiku, která nabízecí celorepublikové pokrytí vlastními službami. Nejsme závislí na nadnárodní poštovní společnosti, což přináší větší flexibilitu a rychlost přístupu ke všem inovacím a novinkám. Toto vnímáme jako zásadní pro velmi rychlý a měnící se trh e-commerce služeb. Poskytujeme profesionální kurýrní logistické služby pro internetové obchody. Zásilky vyzvedneme a spolehlivě do druhého dne doručíme na určenou adresu nebo na výdejní místa. Součástí naší sítě jsou výdejní místa Uloženky. Toto spojení zajišťuje větší flexibilitu služeb jak pro provozovatele internetových obchodů, tak inovativní doručování pro příjemce zásilek.