Mezinárodní přeprava

S námi můžete posílat i do zahraničí. Je to stejně jednoduché.

Doručujeme i do 36 zemí v Evropě díky partnerské síti Eurodis, která sdružuje vybrané přepravce a zastřešuje kvalitu poskytovaných služeb, stejně tak jako pracuje na rozvoji nových služeb.

Slovensko pro nás obsluhuje Slovak parcel service, která je jednou z nejúspěšnějších firem na slovenském trhu.

V Německu pak Trans-o-flex, který je specialistou na B2B expresní doručení. Navíc stejně jako my patří obě firmy do skupiny Rakouské pošty.

Celá síť Eurodis dorušila v roce 2017 přes 560 miliónů zásilek, dosáhla obratu téměř 4 miliardy euro a disponuje více jak 26 000 vozidly.
 

Váha. Míra. Objem.

Pro všechny standardní balíky do zahraničí platí délka nejdelší strany 1,5 m, objem 0,3 m3 a maximální váha 30 kg. Na Slovensko lze s námi standardně posílat balíky až do 50 kg.

Pokud potřebujete do Evropy přepravit těžší zásilku, lze využít naši službu Parcel +, kde je maximální hmotnost až 50 kg a maximální délka 1,5 m. V případě zájmu o Parcel + to s Váma rádi probereme individuálně.

Součástí je:

- 2 pokusy o doručení - Sledování pohybu zásilek online (Track&trace)

- Možnost Dobírky do vybraných zemí- Pojištění do 2 000 € v ceně

Slovensko


Záleží jenom na váze. Ne na počtu balíků.

Slovensko je pro české firmy a e-shopy nejčastější destinací pro export, proto jsme pro Vás připravili ty nejvýhodnější podmínky. Zároveň pro Vás máme nejlepší způsob, jak zasílat na Slovensko větší počet balíků na jednu adresu. Pokud tedy budete posílat např. tři 5 kilogramové balíky na jednu adresu v jeden den, bude Vás to stát jako jedna 15 kg zásilka.

Patí, že jeden balík na Slovensko může vážit maximálně 50 kg, ale v jedné zásilce na jednu adresu jich můžete mít libovolný počet. Pokud tedy budeme posílat např. tři 50 kilogramové balíky na jednu adresu v jeden den, Vaše náklady budou jako za jednu 150 kg zásilku. V tomto případě se spolu domluvíme na individuální ceně.

Exportní zóny v Evropě

Co zóna. To cena.

Pro jednoduchost jsme pro Vás připravili 5 zón, do kterých jsme rozdělili jednotlivé exportní země Evropy. Co zóna, to cena, takže např. zásilky do Maďarska, Rakouska či Německa Vás budou stát stejně. Navíc je jedno, jestli má zásilka 3 kg nebo 10 kg. Za každý balík tedy pro Vás máme jednu cenu pro jednu zónu, díky které pak můžeme připravit jednoduchý výpočet pro své zákazníky.

  • Zona 1
  • Zona 2
  • Zona 3
  • Zona 4
  • Zona 5

Základní cenová nabídkaZákladní cenovou nabídku naleznete ZDE Doplňkové služby Veškeré námi nabízené doplňkové služby naleznete ZDE Výpočet cenyPoplatek za každý nákladový kus-balík (colli) + poplatek za každý kg zásilky + palivový a mýtný příplatek (dle hodnot uvedených ZDE) VOP Všeobecné obchodní podmínky společnosti naleznete ZDE