#

IN TIME sledování zásilek

Co možná nevíte o IN TIME...

Něco o nás

 

Společnost Intime je na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme doručili desítky miliónů zásilek, díky kterým jsme získali velké zkušenosti..

V roce 2018 jsme oslovili zákazníky napříč trhem, abychom společně vybudovali takový servis a spolupráce s námi je bavila. I nadále jsme připraveni naslouchat potřebám našich zákazníků a neustále se zlepšovat. .

 

Naše vize, Friendly delivery, je budovat pracovní prostředí, díky kterému se pro naše zákazníky staneme takovým obchodním partnerem, kterému budou svěřovat svoje zásilky se stejnou důvěrou, jako svému nejlepšímu příteli.

 

V České republice máme 21 dep, která denně rozváží několik desítek tisíc zásilek. Ty jsou pro nás závazkem důvěry našich zákazníků. Kromě České republiky lze s námi stejně snadno zasílat i do 36 evropských zemí v síti Eurodis, která sdružuje vybrané přepravce a zajišťuje doručení s výborným poměrem cena/výkon..

Naše kvalita doručení navíc ukazuje, že můžeme být pro naše zákazníky silným a stabilním partnerem a pomoci jim k růstu a spokojenosti. .